Karel de Grote Hogeschool

Campus Groenplaats

Nationalestraat 5

2000 Antwerpen (België)

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon

Expertisecentrum Publieke Impact

publiekeimpact@kdg.be

Publieke Impact_logo.png

Team Event Research

Kenneth De Keulenaer

kenneth.dekeulenaer@kdg.be

Julie De Smedt

julie.desmedt@kdg.be

Eva Vermeire

eva.vermeire@kdg.be

Joris Verhulst

joris.verhulst@kdg.be

Jolien Vangeel

jolien.vangeel@kdg.be

Christine Merckx

christine.merckx@kdg.be

Onze onderzoekers ontwikkelen kennis en expertise die bijdragen aan de verdere professionalisering van de evenementensector. 

Team Event Academy

Onze coaches werken trajecten uit voor opleiding en begeleiding op maat, met impactvolle(re) evenementen als doel.

Christine Merckx

christine.merckx@kdg.be

Jolien Vangeel

jolien.vangeel@kdg.be

Bieke Janssens 

bieke.janssens@kdg.be

Volgende consultants zijn verbonden aan het expertisecentrum en vullen onze expertise aan. 

Peter Decuypere peter@peterdecuypere.com

Aline Juliá aline.julia@kdg.be

Dieter Veulemans dieter@citycubes.be

Geert Vromman geert@cropland.be