Publieke Impact_event_logo.png

Kenneth De Keulenaer

kenneth.dekeulenaer@kdg.be

Julie De Smedt

julie.desmedt@kdg.be

Eva Vermeire

eva.vermeire@kdg.be

Joris Verhulst

joris.verhulst@kdg.be

Jolien Vangeel

jolien.vangeel@kdg.be

Christine Merckx

christine.merckx@kdg.be

Kaat Geboers 

kaat.geboers@kdg.be

Zaia El Mobarit 

zaia.elmorabit@kdg.be

Gunilla De Graef

gunilla.degraef@kdg.be

Volgende consultants zijn verbonden aan het expertisecentrum en vullen onze expertise aan. 

Paul Ward paul.ward@kdg.be

Expert Conversation management

Hermen Six hermen.six@roeselare.be

Expert

Portfolio management

Peter Decuypere peter@peterdecuypere.com

Expert

Event management

Michiel Nuytemans

michiel@treecompany.be

Expert

Participatie

Frank Cuypers frank@destinationthink.com

 

Expert

City marketing

Dieter Veulemans dieter@citycubes.be

Expert

Event pop-ups

Geert Vromman geert@cropland.be

Expert

Smart city analytics

Lore Mariën groenevent@ovam.be

Expert

Duurzame events

Tom Bellens

tom.bellens@pushtotalk.be

Expert

Crisis management

Gert Claes

gert.claes@kdg.be

Expert Productie & project management

Karel de Grote Hogeschool

Campus Groenplaats

Nationalestraat 5

2000 Antwerpen (België)

  • Black LinkedIn Icon
  • Black Facebook Icon
  • Black Youtube Icoon

Expertisecentrum Publieke Impact

publiekeimpact@kdg.be